Jiří Dvořák

K hudbě a zpěvu jsem byl veden již od plenek. V dětství jsem absolvoval dva cykly hry na trumpetu. V průběhu času se mi do rukou dostalo i djembe, cajon a ukulele, ale zamiloval jsem se do kytary. Vystudoval jsem IME (Internationale Akademie für Musik und Evangelisation) v bavorském Altöttingu. Worshipové tvorbě v Čechách jsem se začal věnovat s kapelou Dry bones a nyní působím jako kytarista a zpěvák v kapele LighthouseWorship. Moji vlastní tvorbu nejvíce ovlivnila kapela U2, ale rád si zahraji i nejrůznější styly od folku až po pop-rock.


Tereza Marečková

Hudbě se věnuji od malička a aktuálně studuji klavír na brněnské konzervatoři. Úspěšně jsem se zúčastnila řady soutěží a přehlídek. Kromě klavíru hraji na ukulele a kytaru a se svou kapelou zpívám vlastní písně na různých koncertech, akcích a festivalech.


Milan Palička

V dětství jsem zpíval v pěveckém sboru, později na střední škole jsem objevil kytaru. Při učení se na akustickou kytaru, mě ovlivnilo mnoho autorů a stylů – přes trampskou a folkovou klasiku, až po pop a rock. Později jsem začal hrát na elektrickou kytaru a působil v rockové zábavové skupině Gemma. Pak následovalo období s hardrockovou skupinou Mgr. Kelley. Velkým objevem pro mě bylo blues, zvuk foukací harmoniky mi učaroval. Hrál jsem v kapelách Opůlpáté Blues a Bluechips. Opůlpáté Blues vystupuje příležitostně již jen jako duo. Mám za sebou kapelnický kurz, soukromé lekce Martina Holého, Rockové kurzy Honzy Militkého, kde jsem kromě kytary a zpěvu, k vlastnímu překvapení propadl scénickému tanci, což vyústilo k občasným pokusům na konkurzech do muzikálů.Dalibor Turza

Volnočasové, mimoškolní pedagogice, práci s dětmi i staršími se věnuji od osmnácti let. Učil jsem v kroužcích i soukromě kytaru a zpěv. Vedl jsem zálesácké i vodácké oddíly, dětský pěvecký sbor, organizoval indiánské i vodácké tábory. Na kytaru hraji od mládí a to středověké, folkové, folklorní, trempské, rockové, bluesové, jazzové písně a jiné skladby. Mám moc rád hudbu a zpěv. Píšu vlastní písně, poezii, hodně fotím, jezdím do hor, lesů, na vodu, do divadla, na koncerty. Podobně jsem vždy vedl i své děti, žáky.