Filip Funty

Jsem milovníkem hudby, prostřednictvím kytary se jí věnuji již od dětství. Momentálně studuji na Ústavu hudební vědy a hraji v několika hudebních tělesech. Sám jsem prošel pod rukama několika kytarových učitelů. Rád hraji od staré hudby, přes etnickou, vážnou, flamenco, world music, alternativ, spirituální (v open lazeních), americký country, všechny možné druhy rocku, po téměř všechny druhy metalu. Poslouchám toho samozřejmě ještě mnohem víc. Mám zkušenosti a rád poradím s koncerty (v rámci ČR, ale i v zahraničí), nahráváním ve studiu a skládáním hudby. Ve výuce jsem zastáncem individuálního přístupu k žákům, v závislosti na jejich preferencích.


Tereza Marečková

Hudbě se věnuji od malička a aktuálně studuji klavír na brněnské konzervatoři. Úspěšně jsem se zúčastnila řady soutěží a přehlídek. Kromě klavíru hraji na ukulele a kytaru a se svou kapelou zpívám vlastní písně na různých koncertech, akcích a festivalech.


Milan Palička

V dětství jsem zpíval v pěveckém sboru, později na střední škole jsem objevil kytaru. Při učení se na akustickou kytaru, mě ovlivnilo mnoho autorů a stylů – přes trampskou a folkovou klasiku, až po pop a rock. Později jsem začal hrát na elektrickou kytaru a působil v rockové zábavové skupině Gemma. Pak následovalo období s hardrockovou skupinou Mgr. Kelley. Velkým objevem pro mě bylo blues, zvuk foukací harmoniky mi učaroval. Hrál jsem v kapelách Opůlpáté Blues a Bluechips. Opůlpáté Blues vystupuje příležitostně již jen jako duo. Mám za sebou kapelnický kurz, soukromé lekce Martina Holého, Rockové kurzy Honzy Militkého, kde jsem kromě kytary a zpěvu, k vlastnímu překvapení propadl scénickému tanci, což vyústilo k občasným pokusům na konkurzech do muzikálů.


Matěj Sedlák

Od dětství jsem měl rád zpívání s kytarou. Nějakou dobu jsem se učil sám. Pak jsem objevil lekce u Tomáše Borovičky. Rád hraji skoro cokoliv od Jarka Nohavici až po Čínské lyže ( čti Chinaski ). Hraji v Brněnské kapele Brünnfield.


Dalibor Turza

Volnočasové, mimoškolní pedagogice, práci s dětmi i staršími se věnuji od osmnácti let. Učil jsem v kroužcích i soukromě kytaru a zpěv. Vedl jsem zálesácké i vodácké oddíly, dětský pěvecký sbor, organizoval indiánské i vodácké tábory. Na kytaru hraji od mládí a to středověké, folkové, folklorní, trempské, rockové, bluesové, jazzové písně a jiné skladby. Mám moc rád hudbu a zpěv. Píšu vlastní písně, poezii, hodně fotím, jezdím do hor, lesů, na vodu, do divadla, na koncerty. Podobně jsem vždy vedl i své děti, žáky.